SIA “AHG” kvalitātes vadības sistēmas politika

SIA “AHG” dod iespēju darba devējam maksimāli parūpēties par saviem darbiniekiem piedāvājot kvalitatīvus darba aizsardzības pakalpojumus. Mēs darba devējam dodam pārliecību, ka viņš ir parūpējies par to, lai darba ņēmējs justos komfortabli, maksimāli aizsargāts un droši. Mēs piedāvājam drošību darba vietā.
Nosakot kvalitātes vadības sistēmas mērķus ņemam vērā jaunākās likumdošanas prasības, kas ļauj mums kontrolēt un pārzināt riskus, kas var rasties no ikdienas darbībām un ārkārtas situācijām.
Mēs rūpējamies par to, lai nodrošinātu nemainīgu pakalpojumu kvalitāti. Veicam nepārtrauktu pakalpojuma pilnveidošanu, kvalitātes uzlabošanu kā arī darām visu iespējamo sava uzņēmuma darbinieku labā, lai novērstu  ievainojumu un sliktu veselības stāvokli.
SIA "AHG" rūpējas par personas privātumu un personas datu aizsardzību savā un klientu uzņēmumā, ievēro personas tiesības uz personas datu apstrādes likumību.

AHG Vēsture

2022. gads aizsākas Covid-19 ierobežojumu ēnā. Pamazām ierobežojumi tiek atcelti un sākas “snaudošo” klientu aktīva darbība. Rezultātus ilgi nav jāgaida. Turpinās būvniecības objektu aktīva uzraudzība. 
2021. gadā uzņēmuma apgrozījums paliek iepriekšējais pateicoties aktīvai dalībai būvniecības objektu uzraudzībai Latvijā. Ir mēģinājumi uzsākt alvejas eko kosmētisko līdzekļu vairumtirdzniecību Latvijā. SIA “AHG” birojs Rīgā iekārtojas jaunās telpās. Klūgu ielā 3a, A korpusā 25. kabinetā.
2020. gadā uzņēmuma apgrozījums aug neskatoties uz Covid-19 ierobežojumiem. Lielākā daļa mūsu klientu biznesa aktivitātes nemazinās. Turpinās būvniecības objektu uzraudzība.
2019. gadā uzņēmuma apgrozījums aug pateicoties darba aizsardzības pakalpojumu mārketinga aktivitātēm Latgales reģionā un sākas “būvniecības objektu uzraudzības ēra”.
2018. gadā uzņēmuma apgrozījums aug pateicoties mārketinga aktivitātēm darba aizsardzībā un stabilam lojālu darbinieku kolektīvam. Klientu skaits tuvojas 500.
2017. gada martā izstādē “Ražots Liepājā” SIA “AHG” demonstrē ergonomisko mēbeļu  ekspozīciju. 24.03.2017. Liepājā Krūmu ielā 41/43 durvis ver SIA “AHG” PIRMAIS DEMO BIROJS.
2016. gada aprīlī tiek remontētas un iekārtotas telpas Liepājā “PIRMĀ DEMO BIROJA” izveidei Kurzemes reģionā. Gada beigās uz Liepājas biroju no Rīgas ceļo ekspozīcija ar ergonomiskiem krēsliem, augstumā regulējamiem galdiem, ergonomiskām lampām, datora pelēm un klaviatūrām.
2015.gadā pakalpojumu klāsts tiek papildināts ar izbraukuma Obligātām veselības pārbaudēm sadarbībā ar “Med Prof”. Valde pieņem lēmumu paralēli darba aizsardzības pakalpojumam sākt popularizēt ergonomiskās mēbeles un datora piederumus Kurzemē.
2014. gadā SIA “AHG” sāk piedalīties publiskajos iepirkumos. Tiek pieņemts lēmums pamest biznesa inkubatora telpas un uzsākt pastāvīgu darbu īrētās telpās Rīgā Kr. Valdemāra ielā 118-212. kab.
2013. gadā SIA “AHG” klientu skaits darba aizsardzības pakalpojumiem pamazām pieaug. Joprojām tiek sniegti darbiekārtošanas pakalpojumi privātpersonām.
2012. gada oktobrī tika iegūts statuss - kompetenta institūcija darba aizsardzībā. Pirmie klienti darba aizsardzības pakalpojumam tiek atrasti Liepājā. Darbu uzsāk Liepājas birojs Liepājā Krūmu ielā 41/43, 308
2011. gadā iegūta licence darbiekārtošanas pakalpojuma sniegšanai Rīgā, Graudu ielā 68  biznesa inkubatora telpās.
2010. gada 22.novembrī tiek dibināts SIA “AHG”.